Echipa Teen-Fest

 

STAFF EXCELSIOR TEEN-FEST 2017

  • Oana Borş – selecționer și director Excelsior Teen-Fest
  • Maria Rotar – director executiv Excelsior Teen-Fest
  • Cristina Popa – director economic Excelsior Teen-Fest
  • Adrian Găzdaru – director Teatrul Excelsior
  • Carmen Stanciu – coordonator relații internaționale

Departament PR:

  • Mirela Sandu – PR manager
  • Oana Medrea
  • Elena Coman
  • Radu Mitrea

Departament comunicare:

  • Elena Patap
  • Maria Sârbu
  • Natalia Guberna

Departament marketing

  • Cristina Constantin
  • Elena Parascan
  • Tiana Alexe

Departament trupe și invitați

  • Ioana Călin – coordonare trupe
  • Alina Dumitrache – coordonare trupe

Departament organizare și ticketing:

  • Mădălina Haiducu
  • Dragoș Spahiu
  • Tiberiu Stoicescu
  • Eliza Nirlu
  • Marilena Drăgan

Echipa T.E.T.A:

  • Lavinia Cioacă
  • Carmen Dumitrescu
  • Andreea Borțun
  • Loredana Bortea
  • Tiffany Țancu

Traineri performance:

  • Ștefan Lupu
  • Alexei Țurcan
  • Raluca Stratulat
  • Bogdan Gugu

Echipa Centrul de Teatru Educațional Replika:

  • Mihaela Rădescu
  • Mihaela Michailov
  • Katia Pascariu
  • Radu Apostol
  • Viorel Cojanu
  • Silvana Negruțiu

 

Voluntari Teen-Fest:

  • George Tudor Anton (jurnalist)

Elevi:

  • Alexandra Gheorghiade
  • Daria Comeagă
  • Irina Ioniță
  • Raluca Cîrciumaru
  • Daria Nicu
  • Andreea Prisecaru
 

 

 

 

 

 

 

Departament economic:

  • Constanța Postolache
  • Nicoleta Preduț
  • Lelia Cristea
  • Cristina Băncilă
  • Lidia Alexe
  • Marius Predescu

Departament juridic:

  • Emanuel Cambosie

Departament tehnic:

  • Ștefan Vasilescu – coordonator
  • Dana Popescu – regizor tehnic
  • Elena Ghimpețeanu – regizor tehnic
  • Viorel Stamate – regizor tehnic
  • Costel Baciu – lumini
  • Gabriel Mihai – lumini
  • Ioan Valentin Vasilescu- lumini
  • Cristian Niculescu – sunet
  • Luca Achim – sunet
  • Horea Suciu – sunet
  • Cătălin Podeanu – mașinist
  • Valeriu Popescu – mașinist
  • Ion Popescu – mașinist
  • Marius Ivănescu – mașinist
  • Doru Manea – mașinist
  • Gabriel Matei – mașinist
  • Nicolaie Filipoiu – mașinist
  • Ionuț Ionescu – mașinist
  • Matei Ștefan – mașinist
  • Ionel Marinescu – recuziter
  • Dumitru Alexe – recuziter
  • Elisabeta Postolache – cabinieră
  • Nicoleta Țâcu – cabinieră

Departament administrativ:

  • Frantz Apostol – coordonator
  • Cosmin Bărbulescu
  • Andreia Ilie
  • Mariana Vasiliu
  • Costică Andrei
  • Adrian Zărnea
  • Constantin Ilie
  • Cristina Popovici
  • Claudia Vasile
  • Carmen Iancu
  • Florica Soare

Grafică şi DTP :

Adriana Guţă

Producție Video – Vira Film

  • Ileana Szasz – regie și imagine
  • Alexandra Diaconu – montaj și sunet
  • Bogdan Pălici – producție

Foto:

  • Vlad Catană
  • Adrian Bulboacă